Our Story

It is a long established fact that a reade.

55000
Foreign Followers
60
Certified Teachers
2240
Students Enrolled
215
Complete Courses

“Cras tristique turpis justo, eu consequat sem adipiscing ut. Donec posuere bibendum metus.”

Tony Nguyen, Co-Founder

WHO WE ARE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis eros lobortis, vestibulum turpis ac, pulvinar odio. Praesent
vulputate a elit ac mollis. In sit amet ipsum turpis. Pellentesque venenatis, libero vel euismod lobortis, mi metus luctus augue, eget dapibus elit nisi eu massa. Phasellus sollicitudin nisl posuere nibh ultricies, et fringilla dui gravida.


Donec iaculis adipiscing neque, non congue massa euismod quis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

WHAT WE DO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis eros lobortis, vestibulum turpis ac, pulvinar odio. Praesent
vulputate a elit ac mollis. In sit amet ipsum turpis.


Pellentesque venenatis, libero vel euismod lobortis, mi metus luctus augue, eget dapibus elit nisi eu massa. Phasellus sollicitudin nisl posuere nibh ultricies, et fringilla dui gravida. Donec iaculis adipiscing neque, non congue massa euismod quis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Meet Our Team

Plugins your themes with even more features.

Join Our Team
minhazulasif

Minhazul Asif

Founder & Lead instructor (minhaz@codemanbd.com)
17390632_765495086933304_4161814639422991054_o

Mohibullah Noman

Mentor head of Graphic design (noman@codemanbd.com)
73395406_969470223399310_1987767480847695872_o

Saidul Khan

Assistant mentor, lead generation (saidul@codemanbd.com)
42282223_879097428965099_4851940390112067584_n

Alamgir H Kabir

Assistant, hosting support (alamgir@codemanbd.com)
Freelancer kawchar professional web developer web designer ecommerce website expert

Kawchar Hossain

Assistant, online support & student affairs (kawchar@codemanbd.com)
72630224_1057815141216317_1014970122881728512_n

Nayeem Hossain

Assistant, online support & student affairs (nayeem@codemanbd.com)
80384019_2581740491945071_5473126505179512832_n

Dulal Hossain

Assistant, Online Support (dulal@codemanbd.com)
73052032_1016841918486001_8563853703742750720_o

Badsha

Assistant, Students affairs(badsha@codemanbd.com)
Open Chat
1
Close chat